בית וגג בית וגג

אודות

בית וגג. מובילים התחדשות עירונית.

בית וגג היא קרן השקעות לייזום ופיתוח פרויקטים של התחדשות עירונית למגורים – תמ"א 38 ופינוי בינוי

יציבות פיננסית

שותפינו הם גופים מוסדיים מובילים כמו הפניקס, פועלים שוקי הון, אקסלנס, עמיתים IBI. בכך, בית וגג מהווה מודל ייחודי וראשון בענף, שמחבר בין כספים ציבוריים, באמצעות קרנות הפנסיה וקופות הגמל, להשקעה בנדל"ן למגורים בישראל.

ההון העצמי שלנו, בהיקף כ-250 מיליון ₪, מקנה לנו בטחון, יציבות, גמישות וגם שקט לדיירים והרוכשים שלנו.

מומחיות – ניסיון עשיר ומיקוד

אנחנו מובילים כיום פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי בלמעלה מ-56 בניינים במרכז הארץ.

אנחנו מכירים היטב את תהליכי ההתחדשות העירונית ומתמחים בהובלת פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. הצוות הפנימי המקצועי שלנו מוביל ומלווה את הפרויקט לכל אורכו, מאסיפת הדיירים הראשונה, עד למסירת המפתח לדירה החדשה ואפילו אחרי, בתקופת הבדק, ומספק מענה מקצועי בכל היבט למאות האנשים שצועדים איתנו בדרך לביתם החדש.

פעילות עסקית לצד אחריות חברתית

העיסוק שלנו בהתחדשות עירונית, והובלת פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, מבטא לא רק את האסטרטגיה העסקית שלנו, אלא גם את האידיאולוגיה שלנו. עבורנו, נדל"ן זה לא רק הנדסה, מימון ומכירות, אלא קודם כל בית ואנשים, משפחה וילדים, שכונה ועיר בת קיימא עם סיפורים והיסטוריה.

בכל פרויקט אנו רואים בתים בטוחים יותר, מחוברים לסביבה ומתאימים לצרכים של אלו הגרים בהם. אנו רואים סביבת מגורים יפה ומתקדמת ועיר מתפתחת שקולטת אליה תושבים חדשים שיוכלו להנות משירותיה. עבורנו, זוהי הזדמנות ייחודית המשלבת פעילות עסקית יחד עם אחריות חברתית רחבה.

בית וגג במדדי ההתחדשות העירונית

בשנת 2016 הושקו לראשונה שלושה מדדים המדרגים את יזמי ההתחדשות העירונית המובילים בישראל: גלובס-מדלן, BDI, D&B.
בית וגג, כחברה ותיקה, מנוסה ובולטת, עם צבר פרויקטים הכולל עשרות בניינים בשלבים שונים, דורגה בצמרת המדדים כאחת החברות היזמיות המובילות בהתחדשות עירונית.

הצוות

היועצים ומשרדי האדריכלים שלנו - מובילים בתחום הבניה האורבנית

אורבך הלוי | סגל אסף | ישר אדריכלים | גידי בר אוריין | זרחי אדריכלים | אמיר מן ועמי שנער

לצפיה בכל הפרויקטים

בית וגג – איתנות פיננסית

בשנת 2014 בחרו גופים מובילים בישראל – פועלים שוקי הון, הפניקס, אקסלנס, עמיתים, IBI ועוד – להשקיע לראשונה 250 מיליוני ₪ בקרן בית וגג לצורך השקעה וייזום בהתחדשות עירונית. קרן בית וגג מהווה מודל ייחודי וראשון מסוגו המחבר בין כספי ציבור להשקעה בנדל"ן למגורים בישראל.

צור קשר

9009 / 03-5663355