בית וגג בית וגג

הבית במרוז’ין, רמת גן (תמ"א 38/2)

דירות למכירה בפרויקט תמ"א 38

מרוז'ין 9, רמת גן

פרויקט תמ"א 38 תיקון 2 ברחוב מרוז'ין ברמת גן – הריסה ובניה מחדש; הקמת בניין בן 9 קומות עם 19 דירות למכירה, כולל דירות 4 חדרים.

 

לחיות‭ ‬כמו‭ ‬שתמיד‭ ‬רציתם

ברחוב צדדי ושקט ברמת גן, במרחק הליכה ממרום נווה, מחכה לכם בניין בוטיק ייחודי, ובו 2 דירות בקומה ו – 3 כיווני אוויר, מעוצב בתשומת לב, עם מפרט טכני משודרג והקפדה על כל הפרטים הקטנים. במרחק הליכה מפארקים, גנים, בתי ספר מצוינים וכל השירותים העירוניים. בקרבת מכללת רמת גן והקאנטרי קלאב ובסמיכות לצירי תנועה ראשיים ולמחלף אלוף שדה.

 

זרחי אדריכלים

משרד "זרחי אדריכלים" הוקם בשנת 1955 ונמנה על משרדי האדריכלים הגדולים והאיכותיים בארץ. הצוות המקצועי מונה 25 אדריכלים ומעצבים מנוסים ומיומנים, בעלי רמת שירות ומקצועיות גבוהה. בין המבנים אותם תכנן המשרד ניתן למנות את מרכז וייצמן בתל-אביב, מגדל עתידים בתל-אביב וכן בנייני מגורים, משרדים יוקרתיים, ופרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ.

 

 

 

הידעת?

רבי ישראל פרידמן מרוז'ין (1796 - 1850), המכונה "הרוז'ינר" או "הרוז'ינאי", מייסד חסידות רוז'ין. הרב היה ידוע באורח חיים ראוותני, שנאמר כי נועד רק כדי ליצור רושם כלפי חוץ, אך כלפי עצמו נהג בפשטות. למשל, מספרים עליו שהיה הולך עם נעלי זהב ללא סוליות, כאשר רגליו היחפות דורכות בשלג.

תמהיל דירות

4 חדרים - 91 מ"ר + 10 מ"ר מרפסת
פנטהאוז 4.5 חדרים - 134 מ"ר + 72 מ"ר מרפסת
נקודות ציון
  • קופות חולים ובתי מרקחת
  • מוסדות חינוך
  • מרכז מסחרי
  • גנים ציבוריים

מפרט טכני משודרג

פתח את הרשימה השלמה

פרויקטים נוספים באזור

בית וגג. באנו ליצור שינוי.

זאת עומדת להיות החלטה משמעותית ביותר עבורכם. החלטה שתקבע איך החיים שלכם ייראו, ובאיזה עולם הילדים שלכם יגדלו, איפה תפקחו את העיניים בבוקר, את מי תפגשו על המדרכה ואל מי תחייכו ליד המעלית בבית החדש שלכם.

בית וגג נמנית עם מובילי תנופת ההתחדשות העירונית בישראל. בית וגג יוזמת, מתכננת ומובילה עשרות פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. משפרת את איכות החיים של מאות משפחות בעשרות בניינים ברחבי גוש דן.

בבית וגג משקיעים הגופים המובילים בישראל – פועלים שוקי הון, הפניקס, אקסלנס וגופים נוספים – אשר חברו ביחד ליצירת גוף ייזום ומימון, גדול, יציב וראשון מסוגו בענף הבנייה, הפועל לקידום ההתחדשות העירונית.

בית וגג. בונים מחדש את המרחב העירוני, בית אחרי בית. יוצרים שינוי.

קרא עוד
לצפיה בכל הפרויקטים

צור קשר

9009 / 03-5663355