דברו איתנו

החזון שלנו

אנו בבית וגג מאמינים כי יצירת סביבות עירוניות מתקדמות וחדשניות נשענת בראש ובראשונה על מחויבות ליצירת סביבות חיים איכותיות, מעוצבות ומעוררות השראה

בין אם מדובר באיתור פרויקטים, תכנונם, ביצועם ושיווקם, אנו שואפים למצוינות אישית, מקצועית וארגונית

אנו ממקדים את הפעילות שלנו במתחמי מגורים אטרקטיביים בלב אזורי הביקוש, שם אנו בונים פרויקטים חדשניים ומוקפדים.

אנו משקיעים מחשבה ומשאבים ניכרים כדי ליזום ולהוביל פרויקטים להם תהיה השפעה מיטבית לאורך זמן על הסביבה ועל האנשים החיים בה

בכל פרויקט שלנו ניכרת התשוקה שלנו לתחום בו אנו עוסקים, יצירתיות שמובילה את התכנון הקפדני המאפיין את הביצוע. הכל כדי שאתם תרגישו הכי בבית.

כולנו אוהבים לחיות בסביבה פיזית וקהילתית שמעניקה לנו ביטחון, השראה והעצמה. לכן אנו בבית וגג יוצרים את התשתית לצמיחתן של קהילות בהן כולם רוצים להיות חלק.

היסודות של הפרויקטים שלנו טמונים בידיהם של שותפינו בעלי הדירות. הצלחתנו טמונה בשיח ובחברות שפיתחנו עימם ובשביעות הרצון שלהם לאורך כל הדרך – מהמפגש הראשוני ועד לקבלת המפתח לבית החדש.

  • הבית של התחדשות עירונית
  • הבית של התחדשות עירונית

הבית של התחדשות עירונית

מאז הקמתה, חברת בית וגג מתמחה באיתור, ייזום וביצוע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. בחרנו להתמקד בתחום זה בזכות התמורה המשמעותית שהוא מביא עימו לכל מעגלי החיים: אנו מעניקים לשותפינו, בעלי הדירות, נקודת התחלה מבטיחה ומרגשת בבית ובקהילה שלהם, מפיחים רוח של חדשנות, יצירתיות ויוזמה בלב המתחמים האורבניים הוותיקים ומניעים תהליכים של התחדשות קהילתית ועירונית של מעגלי חיים רבים.